ZAKRES USŁUG

 

Porady prawne Koło

O tym, że nieznajomość prawa szkodzi, wiedzieli już starożytni Rzymianie. Na przestrzeni lat maksyma ta nie tylko nie straciła na aktualności, ale wręcz zyskała inne, bogatsze znaczenie. Każdego dnia pojawiają się bowiem nowe zasady i zarządzenia regulujące różne dziedziny ludzkiego życia. Zamiast więc błądzić wśród zawile sformułowanych paragrafów, można skorzystać z porad prawnych obeznanego z daną tematyką adwokata. Takiego specjalistę można znaleźć, sięgając po pomoc świadczoną przez moje biuro w Kole.

Wszechstronna obsługa prawna na najwyższym poziomie

Sprawy dotyczące opisywane w Kodeksie karnym lub regulowane prawem cywilnym? Kwestie związane z relacjami rodzinnymi lub majątkiem? A może problemy na linii pracodawca–pracownik? Niezależnie od tego, jakie porady prawne interesują klientów odwiedzających moje biuro, mam im do zaoferowania pomoc.

Zajmuję się również szerokim zakresem spraw związanych z obsługą podmiotów gospodarczych. Czynności, których się podejmuję, to m.in. doradztwo, reprezentacja powoda, np. w sądzie administracyjnym, oraz przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów. Lata doświadczeń w zawodzie udowodniły mi, że nie ma dwóch takich samych spraw. Dlatego też do każdej z nich podchodzę indywidualnie.

Podmiotowe traktowanie klientów, sumienność i doskonałe przygotowanie merytoryczne oraz ciągłe dążenie do podniesienia kompetencji zawodowych to tylko niektóre kwestie, które mają dla mnie ogromne znaczenie podczas pracy i udzielania porad prawnych. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

W mojej codziennej działalności jako adwokat zajmuję się szerokim zakresem spraw:

PRAWO KARNE

Czytaj więcej »


PRAWO CYWILNE

Czytaj więcej »


PRAWO RODZINNE I OPIEKUŃCZE

Czytaj więcej »


PRAWO PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

Czytaj więcej »


PRAWO ADMINISTRACYJNE

Czytaj więcej »


PODMIOTY GOSPODARCZE

Czytaj więcej »